Bamboo Rainstick, small (RS1S) - MEINL Sonic Energy - dešťová hůl

Neohodnoceno

Dešťová hůl - Bamboo Rainstick RS1S je exotický perkusní nástroj vyrobený z přírodního bambusového dřeva ze série produktů MEINL Sonic Energy.

Dostupnost Skladem
Kód: RS1S
419 Kč 346,28 Kč bez DPH
Bamboo Rainstick, small (RS1S) - MEINL Sonic Energy - dešťová hůl
Neohodnoceno

Bamboo Rainstick, small (RS1S) - MEINL Sonic Energy - dešťová hůl

Dešťová hůl (anglicky rainstick) je exotický perkusní hudební nástroj. Konstrukčně jde o dutou dřevěnou hůl, která má uvnitř spirálovitě umístěné přepážky a množství semen nebo drobných kamínků. Při naklánění hole se obsah přesypává z jednoho konce na druhý a vzniká tak zvuk podobný šumění deště. Nástroj často bývá pestře zdoben. Pochází od původních obyvatel Ameriky, kteří jej původně vyráběli z dutých kaktusů plněných semínky a užívali jako ceremoniální nástroj.

Dešťové hole neslouží pouze jako hudební nástroj, mají i terapeutický účinek. Pravidelný uklidňující zvuk slouží k navození relaxace a uvolnění, ke kterému dochází vypnutím racionální části mozku a odpoutáním se od uspěchaného moderního světa či veškerých problémů. Zvuky se zde nemísí, takže nemůže nastat chaos, naopak díky jednotnému nesourodému zvuku je tato melodie vhodná i pro hlubší meditaci. Pro správnou harmonizaci těla a tkání, je důležité poslouchat dešťovou melodii alespoň 6-8 minut. U dešťových holí od 110–210 cm je doba přesypu kolem 8 minut, záleží na délce nástroje.

Specifikace:

Dešťová hůl Bamboo Rainsticks (RS1S) od MEINL Sonic Energy je vyrobená z bambusu, má jasný, lehký a velmi uklidňující tón. Je nádherně dekorovaná tečkovací technikou. Velikost S odpovídá délce 40 cm (16").

 

RS1S

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

main 9af569a1
296,69 Kč bez DPH
359 Kč

Nástroj typu Handshaker s rolničkami vyrobenými z ořechů druhu Chacha.

Kód: 38440304
SKH
289,26 Kč bez DPH
350 Kč

Nástroj typu fruit shaker - chřestidlo na tyči z ořechů Kenari ze série produktů MEINL Sonic Energy. 

Kód: SKH