Bamboo Rainstick, large (RS1L) - MEINL Sonic Energy - dešťová hůl

Neohodnoceno

Dešťová hůl - Bamboo Rainstick RS1L je exotický perkusní nástroj vyrobený z přírodního bambusového dřeva ze série produktů MEINL Sonic Energy.

Dostupnost Skladem
Kód: RS1L
590 Kč 487,60 Kč bez DPH
Bamboo Rainstick, large (RS1L) - MEINL Sonic Energy - dešťová hůl
Neohodnoceno

Bamboo Rainstick, large (RS1L) - MEINL Sonic Energy - dešťová hůl

Dešťová hůl (anglicky rainstick) je exotický perkusní hudební nástroj. Konstrukčně jde o dutou dřevěnou hůl, která má uvnitř spirálovitě umístěné přepážky a množství semen nebo drobných kamínků. Při naklánění hole se obsah přesypává z jednoho konce na druhý a vzniká tak zvuk podobný šumění deště. Nástroj často bývá pestře zdoben. Pochází od původních obyvatel Ameriky, kteří jej původně vyráběli z dutých kaktusů plněných semínky a užívali jako ceremoniální nástroj.

Dešťové hole neslouží pouze jako hudební nástroj, mají i terapeutický účinek. Pravidelný uklidňující zvuk slouží k navození relaxace a uvolnění, ke kterému dochází vypnutím racionální části mozku a odpoutáním se od uspěchaného moderního světa či veškerých problémů. Zvuky se zde nemísí, takže nemůže nastat chaos, naopak díky jednotnému nesourodému zvuku je tato melodie vhodná i pro hlubší meditaci. Pro správnou harmonizaci těla a tkání, je důležité poslouchat dešťovou melodii alespoň 6-8 minut. U dešťových holí od 110–210 cm je doba přesypu kolem 8 minut, záleží na délce nástroje.

Specifikace:

  • Dešťová hůl Bamboo Rainsticks (RS1L) od MEINL Sonic Energy je vyrobená z bambusu, má jasný, lehký a velmi uklidňující tón.
  • Barevné provedení: ruční malba, dekorování tečkovací technikou.
  • Velikost: L odpovídá délce 101 cm (39.8").

 

RS1L

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

RS1S hudebninyandante
322,31 Kč bez DPH
390 Kč

Dešťová hůl - Bamboo Rainstick RS1S je exotický perkusní nástroj vyrobený z přírodního bambusového dřeva ze série produktů MEINL Sonic Energy.

Kód: RS1S