Doprava a platba

 

ZPŮSOB DOPRAVY ČR

CENA

ZDARMA OD

OSOBNÍ ODBĚR

 0 Kč

-----------

PPL

149 Kč

4 000 Kč

ČESKÁ POŠTA

169 - 189 Kč

4 000 Kč

ČP BALÍKOVNA

89 Kč

4 000 Kč

ZÁSILKOVNA

89 Kč

4 000 Kč

 

Ceny dopravy vč. DPH 21%

 

Možnosti dopravy

OSOBNÍ ODBĚR

Objednané zboží si můžete vyzvednout v našich kamenných prodejnách. Jakmile bude zboží připraveno, informujeme Vás e-mailem. Zboží pro Vás bude rezervováno 5 pracovních dní. Objednávku můžete na místě zaplatit hotově nebo platební kartou (bez poplatku).

PPL

Objednané zboží Vám přiveze kurýr PPL následující den po odeslání a předem Vás telefonicky kontaktuje. Sledovací číslo balíku dostanete v okamžiku odeslání z naší provozovny e-mailem. Pokud Vás řidič nezastihne, domluví s Vámi telefonicky možnost dalšího doručení nebo uložení v nejbližším Parcelshopu. Změnu doručovací adresy je možné provést přes webový formulář nebo telefonicky na zákaznické lince PPL. Dobírku lze platit i platební kartou.

ČESKÁ POŠTA - BALÍK DO RUKY

Objednané zboží přiveze doručovatel České pošty zpravidla následující den po odeslání. Sledovací číslo dostanete v okamžiku přijetí balíku na depo České pošty e-mailem. Pokud Vás doručovatel nezastihne, nechá Vám v poštovní schránce oznámení o uložení zásilky. Přes webový formulář nebo telefonicky si pak můžete zvolit jiný termín doručení (zdarma) nebo si balík jednoduše vyzvednete na poště.

ZÁSILKOVNA

Zboží si můžete osobně vyzvednout na Vámi zvolené pobočce Zásilkovny. Dodací doba je cca 2 dny. Nemusíte se vázat na určitý čas doručení. Jakmile bude zásilka připravena na odběrném místě, obdržíte SMS a email s heslem. Standardní doba uložení zásilky na pobočce je 7 dnů.

  

Možnosti platby

HOTOVĚ NEBO KARTOU NA PRODEJNĚ

Pokud zvolíte jako způsob dopravy osobní odběr, zboží můžete zaplatit na místě v hotovosti nebo platební kartou bez poplatku.

DOBÍRKOU

Částku za zboží zaplatíte přepravci v hotovosti nebo platební kartou (PPL) bez poplatku. Cena za doběrečné je v ČR 49,- Kč.

ONLINE PLATBA

Jednoduchý, rychlý a bezpečný způsob, jak zaplatit svoji objednávku pomocí platební brány GoPay. Nejčastějším způsobem platby je on-line platba kartou nebo rychlým bankovním převodem bez poplatku.

Online platba kartou - VISA, MasterCard, Visa Electron, Maestro

Online bankovní převod v Kč - Česká Spořitelna a.s., číslo účtu: 5926411359/0800                                                                                                           

IBAN: CZ97 0800 0000 0059 2641 1359

BIC: GIBA CZ PX