Doprava a platba

 

ZPŮSOB DOPRAVY ČR

CENA

ZDARMA OD

OSOBNÍ ODBĚR

 0 Kč

-----------

PPL

149 Kč

3 900 Kč

ČP BALÍKOVNA

69 Kč

3 900 Kč

ZÁSILKOVNA

89 Kč

3 900 Kč

 

Ceny dopravy vč. DPH 21%

 

Možnosti dopravy

OSOBNÍ ODBĚR

Objednané zboží si můžete vyzvednout v našich kamenných prodejnách. Jakmile bude zboží připraveno, informujeme Vás e-mailem. Zboží pro Vás bude rezervováno 5 pracovních dní. Objednávku můžete na místě zaplatit hotově nebo platební kartou (bez poplatku).

PPL

Objednané zboží Vám přiveze kurýr PPL následující den po odeslání a předem Vás telefonicky kontaktuje. Sledovací číslo balíku dostanete v okamžiku odeslání z naší provozovny e-mailem. Pokud Vás řidič nezastihne, domluví s Vámi telefonicky možnost dalšího doručení nebo uložení v nejbližším Parcelshopu. Změnu doručovací adresy je možné provést přes webový formulář nebo telefonicky na zákaznické lince PPL. Dobírku lze platit i platební kartou.

ČESKÁ POŠTA - BALÍKOVNA

Balík si můžete vyzvednout v široké síti výdejních míst a i v Balíkovna-BOXu. Balíkovnu naleznete jak na poště, tak i mimo poštu, třeba v trafice za rohem nebo na čerpací stanici. V Balíkovně na poště zaplatíte vždy kartou anebo v hotově. Na Balíkovnách mimo poštu můžete dobírku uhradit hotově nebo online. V Balíkovna-BOXu lze dobírku uhradit jen platební kartou online (odkaz na tuto platbu naleznete v avízu o uložení nebo ve Sledování balíku). Nestíháte si pro balík skočit sami? S kódem z e-mailu nebo SMS ho za vás může vyzvednout kdokoliv. Standardní doba uložení zásilky je 7 kalendářních dnů.

ZÁSILKOVNA

Zboží si můžete osobně vyzvednout na Vámi zvolené pobočce Zásilkovny. Dodací doba je cca 2 dny. Nemusíte se vázat na určitý čas doručení. Jakmile bude zásilka připravena na odběrném místě, obdržíte SMS a email s heslem. Standardní doba uložení zásilky na pobočce je 7 dnů.

  

Možnosti platby

HOTOVĚ NEBO KARTOU NA PRODEJNĚ

Pokud zvolíte jako způsob dopravy osobní odběr, zboží můžete zaplatit na místě v hotovosti nebo platební kartou bez poplatku.

DOBÍRKOU

Částku za zboží zaplatíte přepravci v hotovosti nebo platební kartou (PPL) bez poplatku. Cena za doběrečné je v ČR 50,- Kč.

ONLINE PLATBA

Jednoduchý, rychlý a bezpečný způsob, jak zaplatit svoji objednávku pomocí platební brány GoPay. Nejčastějším způsobem platby je on-line platba kartou nebo rychlým bankovním převodem bez poplatku.

Online platba kartou - VISA, MasterCard, Visa Electron, Maestro

Online bankovní převod v Kč - Česká Spořitelna a.s., číslo účtu: 5926411359/0800                                                                                                           

IBAN: CZ97 0800 0000 0059 2641 1359

BIC: GIBA CZ PX