ŽENSTVÍ II. - HOJNOST DARŮ ŽENY

Neohodnoceno

ŽENSTVÍ II. - HOJNOST DARŮ ŽENY - autor Jana Kateřina Kastnerová, reprodukce tisk na papír 30x40cm, s křišťály.

Dostupnost Skladem
Kód: 80001
280 Kč 231,40 Kč bez DPH
ŽENSTVÍ II. - HOJNOST DARŮ ŽENY
Neohodnoceno

ŽENSTVÍ II. - HOJNOST DARŮ ŽENY

  • Autor Jana Kateřina Kastnerová, reprodukce tisk na papír 30x40cm, s křišťály.
  • Minimalistický obraz k hlubokému procítění slova ŽENA - ŽENSTVÍ. Pramen velkého tkví v maličkosti a složité v jednoduchosti, proto...Ženo krásná, moudrá, milá, laskavá už konečně uvěř, že tvé ŽENSTVÍ si zaslouží LÁSKU neb LÁSKOU a s LÁSKOU bylo STVOŘENO a už nepřistupuj na nic menšího. LÁSKU se NEMUSÍŠ ZASLOUŽIT, ta jednoduše JE a zesiluje každý záměr, který s ní máš.
  • Jsi ohromným zdrojem života, pramenem LÁSKY a LÁSKA je ROZHODNUTÍM a rozhodnutí je CHTĚNÍM a chtění je TVŮRCEM a rozhodneš-li se tvořit krásné věci, pak je TVOŘÍŠ a oni JSOU. Jsi vílou, Bytostnicí SVĚTELNOU a SVĚTLO je vědomí a ŽENA VĚDOMÁ je SVĚTLEM. Jsi PŘIJETÍM neb přijetí je POZNÁNÍ a PŘEMĚNA jakékoliv úrovně, na kterou soustředíš svou pozornost.
  • Jsi Radostí, Nadšením, Moudrostí, Pokorou, Vděčností, Změnou, Zářícím drahokamem, Návratem, Sluncem, Energií, Gejzírem, Laskavostí, Jednoduchostí, Rovnováhou, Životadárnou Silou, Holčičkou, Proměnou, Nacházením, Milováním, Něhou, Tvořivostí, Podporou, Touhou, Snem, Láskou, Láskou, Láskou, Nápadem, Citem, Náručí, Teplem, Inspirací,…
  • Tím vším a tím, co ještě netušíš, objevíš a pochopíš, ŽENO KRÁSNÁ … JSI …

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: