HOHNER KM1700 - držák na foukací harmoniku

Neohodnoceno
Značka: Hohner

Držák značky HOHNER pro diatonické harmoniky s deseti otvory.

Dostupnost Skladem
Kód: KM1700
319 Kč 263,64 Kč bez DPH
HOHNER KM1700 - držák na foukací harmoniku
Neohodnoceno
Značka: Hohner

HOHNER KM1700 - držák na foukací harmoniku

  • Držák pro diatonické harmoniky s deseti otvory.
  • Vhodný pro většinu foukacích harmonik s deseti otvory.
  • Pokud patříte mezi harmonikáře a zároveň vám ruce zaměstnává kytara, či jiný nástroj, pak je pro Vás neocenitelným pomocníkem tento praktický držák na krk.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
  • Není mnoho firem, které by se mohly chlubit tak dlouhou a bohatou histroií, jakou má německá značka Hohner. Harmoniky, akordeony a kytary té nejvyšší kvality se zde vyrábí již od roku 1857.
  • Stěžejním artiklem vznikajícím v továrnách Hohner jsou foukací harmoniky a akordeony. Foukací harmoniku dnes můžeme nalézt prakticky v jakémkoliv hudebním stylu a proto firma Hohner nabízí skutečně širokou škálu těchto osobitých nástrojů. Harmoniky jsou vyráběny pomocí nejnovějších metod, ale zároveň s velkou úctou k tradicím. O jejich oblibě a nepochybné kvalitě vypovídá i fakt, že foukací harmoniky Hohner používá celá řada světových umělců, mezi nimiž nechybí ani legendární hráč Charlie McCoy.
  • Akordeony Hohner patří také ve světě hudebních nástrojů k tomu nejlepšímu a i zde firma nabízí pestrou škálu typů a modelů. Nemalá je ovšem i nabídka dalších nástrojů, jako jsou akustické kytary, klasické kytary či proslulé "headless" elektrické kytary a baskytary. Ty můžete znát zejména z rukou hráčů jako je např. Mark Knopfler či z našich končin např. Jožo Ráž, Vilém Čok či Bruno Kovařík z Hypnos.
  • Firma Hohner dále nabízí i kvalitní bluegrassové nástroje jako banja či mandolíny.