Banjo z mlžných lesů - Marko Čermák

Neohodnoceno

Škola hry na pětistrunné banjo pro začátečníky a středně pokročilé vás seznámí se základy hraní od jednoduchých rytmických cvičení, přes základní techniky až k pokročilým bluegrassovým obratům.

Dostupnost Skladem
Kód: 8895
359 Kč 359 Kč bez DPH
Banjo z mlžných lesů - Marko Čermák
Neohodnoceno

Publikace obsahuje více než 120 fotografií a 70 kreseb autora a je rozdělena do čtyř částí:

  1. Trail stezkou času:
Poutavé vyprávění autora o životních cestách se svým milovaným banjem; od vzpomínek z dětství a muzikantských začátků přes skupiny White Stars, slavné Greenhorns (Zelenáče) až k Paběrkám a současným dnům.

2. Škola hry na pětistrunné banjo:
Je určena hlavně začátečníkům a středně pokročilým hráčům. Postupně a nenásilně seznamuje se základy hraní od jednoduchých rytmických cvičení, přes základní techniky až k pokročilým bluegrassovým obratům. Jsou zařazeny i kapitoly o historii banja, jeho konstrukci a seřízení, jak vybrat ten správný nástroj, jak zvládnout jednoduché opravy svépomocí, jak zvolit správné struny či náprstky, přehled základních akordů, alternativní techniky a mnoho dalších.

3. Tabulatury:
Několik desítek sólových partů a množství doprovodných figur zapsaných v klasických banjových tabulaturách tak, jak byly autorem nahrány v období „Zlaté éry“ se skupinami White Stars a Greenhorns. Nechybí samozřejmě písně jako Blues Folsomské věznice, Rovnou tady rovnou, Banjo z mlžných hor, Lodní zvon zvoní, Přes pláně, Boty po strýci, Já v poslední době, Step hoří, Šest dní na silnici a další (celkem 33 písní).

4. Zpěvník:
45 písní s Markovými texty od zlidovělé Zátoky až po zcela neznámé dosud nenahrané a nevydané písně. Každá z písní je opatřena notovým zápisem a akordovými značkami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Škola hry na mandolínu - Petr Vrobel
230 Kč bez DPH
230 Kč

Trochu jiná škola bez rozdílu stylu, který hrajete...

Kód: 60023
Škola hry na pětistrunné banjo - Petr Brandejs
289 Kč bez DPH
289 Kč

Povedená a dobře srozumitelná škola hry na pětistrunné banjo, která je určená všem hráčům ať si chtějí na banjo zahrát jen tak sami pro sebe nebo s partou pro radost.

Kód: 60025
Šárek banjo 3.díl hudebninyandante
210 Kč bez DPH
210 Kč

3. díl zajímavého titulu od Ondřeje Šárka obsahuje 20 českých lidových písní a 5 koled ve snadné úpravě pro banjo.

Kód: 8632
Brandejs Pětistrunné banjo hudebninyandante
275 Kč bez DPH
275 Kč

Škola hry na pětistrunné banjo pro úplné začátečníky. Učit se budete na známých trampských a country písních. 

Kód: 8898
Bluegrassová mandolína - škola hry - Jan Máca
279 Kč bez DPH
279 Kč

Škola hry na mandolínu, která Vás naučí a provede základy hry na tento nástroj. 

Kód: 60008
Pětistrunné banjo v českých country hitech - Petr Brandejs
275 Kč bez DPH
275 Kč

Kolekce 17 českých country hitů v úpravě Petra Brandejse pro pětistrunné banjo.

Kód: 60026
Ježek banjo hudebninyandante
210 Kč bez DPH
210 Kč

Známé skladby Jaroslava Ježka v úpravě pro sólové hraní na banjo v aranžmá Ondřeje Šárka.

Kód: 8635
Šárek banjo 2.díl hudebninyandante
210 Kč bez DPH
210 Kč

2. díl zajímavého titulu od Ondřeje Šárka obsahuje 18 českých lidových písní a 6 koled ve snadné úpravě pro banjo.

Kód: 8629