... NITERNÉ ODPOVĚDI - TVOŘIVOST II. ...

Neohodnoceno

NITERNÉ ODPOVĚDI - TVOŘIVOST II. - autor Jana Kateřina Kastnerová, kartička v laminaci s křišťály.

Dostupnost Skladem
Kód: 80077
180 Kč 148,76 Kč bez DPH
... NITERNÉ ODPOVĚDI - TVOŘIVOST II. ...
Neohodnoceno

NITERNÉ ODPOVĚDI - TVOŘIVOST II.

Autor Jana Kateřina Kastnerová, kartička v laminaci s křišťály, formát A6.

Text autorky:

  • Vše je tak blízké, hmatatelné, jednoduché a průzračné. Vše plyne v dokonalém rytmu a navazuje ve stejně dokonalých souvislostech.
    Nacházej UVNITŘ, ve svém nitru, venku nehledej. „Venek“ pouze zpětně zrcadlí, co je uvnitř tebe. Prostor myšlenek a slov je moudré naplňovat krásou a laskavým obsahem neb to se pak prolne i do prostoru všude kolem Tebe. Vědomí toho, že můžeš kdykoliv změnit, to co se Ti nelíbí, je velmi úlevné. Čím víc budeš ve svém středu, u sebe, tím méně otázek budeš mít a s nimi se rozplynou i odpovědi. Kdykoliv vypadneš z rytmu a začneš pochybovat, balancovat s rovnováhou, ponoř se do svého nitra, do hloubky pramene své moudré tvořivosti a nalezneš ODPOVĚĎ, která se vyjeví ve způsobu realizace Tvých činů následně. Sleduj svůj život, je to způsob jak zjistit kdo jsi, co a jak děláš.
  • Nepovinná zážitková „meditace“ vědomého propojení s obrazem. Vycházej z vlastních potřeb, pocitů a prožitků.
    Přes vědomé dýchání vstup do středu obrazu. Rytmus nádechů a výdechů intuitivně přizpůsob svému tempu a postupně zpomaluj do odpočinkové fáze, kdy můžeš mít i pocit, že usínáš. Tvým záměrem je, přenést se do prostoru vysokých energií, které samovolně přinesou pocit nadhledu, lehkosti, smíření a odpoutání. Jsi SMÍŘENÍM, které je ZMĚNOU. Ve fázi koncentrace tě budou mít tendenci navštěvovat různé rušivé myšlenky. Nevěnuj jim prosím pozornost a nech je pouze bez povšimnutí projít. To šumí staré myšlenky, které se bojí své změny, proto se snaží narušit tvé soustředění.
    Nyní zavři oči a vstup do nejniternější hloubky sám sebe, PTEJ SE, a nic neočekávej. Tvůrčí proces je zahájen. Pozoruj svůj život, v němž se tvé odpovědi – změny volně projeví.
  • Z-MĚ-NA může začít, je to jen na Tobě …….
  • Barevná kompozice obrazu blahodárně působí zejména na 6. a 7. čakru. Příjemnou podmalbu obrazu lze vytvořit souznící meditační hudbou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: