Yamaha YRT 304B II - tenorová zobcová flétna

Neohodnoceno
Značka: Yamaha

Yamaha YRT 304 B II  je tenorová zobcová flétna s barokním prstokladem. Využívá zkušeností získaných s konstrukcí Yamaha dřevěných fléten a spojuje je s odolností ABS plastu. Nabízí zaměřený, měkký zvuk, který má dobré vyvážení ve všech rejstřících. 

Dostupnost Skladem
Kód: YRT 304B II
2 290 Kč 1 892,56 Kč bez DPH
Yamaha YRT 304B II - tenorová zobcová flétna
Neohodnoceno
Značka: Yamaha

Yamaha YRT 304 B II  je tenorová zobcová flétna s barokním prstokladem. Využívá zkušeností získaných s konstrukcí Yamaha dřevěných fléten a spojuje je s odolností ABS plastu. Nabízí zaměřený, měkký zvuk, který má dobré vyvážení ve všech rejstřících. Flétny série 300 jsou vybaveny klenutým otvorem zobce a nabízejí excelentní hratelnost a zvuk, který je překvapivě blízký zvuku dřevěných fléten. Jejich intonace je bezvadná. Flétna je pro snadnou údržbu třídílná. Je černá (ebenová) s ozdobnými kroužky v barvě slonoviny.

 Yamaha nabízí bezpečné a spolehlivé nástroje

Od výběru materiálů, až po výrobní procesy, klade firma Yamaha důraz na bezpečnost a spolehlivost Yamaha zobcových fléten. Yamaha ABS zobcové flétny odpovídají všem následujícím nařízením vztahujícím se k výrobě a použití chemických látek (Japonsko: Food Sanitation Law; EU: REACH - Registration, Evaluation, Authorization and Restriction of Chemicals; USA: CPSIA - Consumer Product Safety Improvement Act). Flétny jsou vyráběny v továrná s certifikací kvality ISO. Ke spojování částí sopránových a altových zobcových fléten je namísto lepení využívána ultrazvuková technologie spojování.

Konstrukce

Flétna je plastová a třídílná, což usnadňuje její údržbu. Flétnu tak můžete rozložit, vymýt vlažnou vodou a jednoduše vytřít do sucha.

Design

Flétna má prohnutý foukací otvor, který usnadňuje práci s tónem a směrem ke spodnímu dílu mírně se zužující tělo.


Prstoklad

Flétna nabízí v Čechách nejpoužívanější anglický (barokní) systém prstokladu.

 


Zvuk

Díky jejich velkému rozsahu tonálních výrazů a jejich špičkové hratelnosti, jsou tyto flétny naprosto srovnatelné s dražšími dřevěnými modely.


Příslušenství

Součástí dodávky je textilní povlak, mazadlo, plastový vytěrák a tabulka prstokladu.

 Specifikace Yamaha YRT 304 B II

 

  • Tenorová zobcová flétna
  • Ladění C
  • Plastová, 3 dílná
  • Anglický (barokní) prstoklad
  • Dvojité klapky: C/C#
  • Barva: černá s ozdobnými kroužky v barvě slonoviny
  • Součástí dodávky: textilní povlak, mazadlo, plastový vytěrák a tabulka prstokladu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: