Yamaha YRN 302B III - sopraninová zobcová fétna

Neohodnoceno

Yamaha YRN 302B III je sopraninová zobcová flétna pro začáteníky a mírně pokročilé hráče. Flétna hraje zvučně a vyrovnaně ve všech rejstřících s dostatečně bohatým výrazem.

Dostupnost Skladem
Kód: YRN 302B III
369 Kč 304,96 Kč bez DPH
Yamaha YRN 302B III - sopraninová zobcová fétna
Neohodnoceno

Yamaha YRN 302B III je sopraninová zobcová flétna pro začáteníky a mírně pokročilé hráče. Flétna hraje zvučně a vyrovnaně ve všech rejstřících s dostatečně bohatým výrazem. Díky jejich velkému rozsahu tonálních výrazů a jejich špičkové hratelnosti, jsou tyto flétny naprosto srovnatelné s dražšími dřevěnými modely. Jejich intonace je bezvadná. Flétna je vyrobena z odolného ABS plastu a je pro snadnou údržbu třídílná. Flétna je černá (ebenová) s ozdobným kroužkem v barvě slonoviny.


Yamaha nabízí bezpečné a spolehlivé nástroje

Od výběru materiálů, až po výrobní procesy, klade firma Yamaha důraz na bezpečnost a spolehlivost Yamaha zobcových fléten. Yamaha ABS zobcové flétny odpovídají všem následujícím nařízením vztahujícím se k výrobě a použití chemických látek (Japonsko: Food Sanitation Law; EU: REACH - Registration, Evaluation, Authorization and Restriction of Chemicals; USA: CPSIA - Consumer Product Safety Improvement Act). Flétny jsou vyráběny v továrná s certifikací kvality ISO. Ke spojování částí sopránových a altových zobcových fléten je namísto lepení využívána ultrazvuková technologie spojování.


Konstrukce

Flétna je plastová a třídílná, což usnadňuje její údržbu. Flétnu tak můžete rozložit, vymýt vlažnou vodou a jednoduše vytřít do sucha.

Design

Flétna má rovný foukací otvor, který zajistí měkký, čistý tón. Je ideální pro začátečníky.Prstoklad

Flétna nabízí v Čechách nejpoužívanější anglický (barokní) systém prstokladu.

 


Zvuk

Flétna hraje zvučně a vyrovnaně ve všech rejstřících s dostatečně bohatým výrazem. Díky jejich velkému rozsahu tonálních výrazů a jejich špičkové hratelnosti, jsou tyto flétny naprosto srovnatelné s dražšími dřevěnými modely.


Příslušenství

Součástí dodávky je textilní povlak, mazadlo a tabulka prstokladu.

 Specifikace Yamaha YRN 302 B III

 Sopraninová zobcová flétna

  • Ladění F
  • Plastová, 3 dílná
  • Anglický (barokní) prstoklad
  • Barva:  černá s ozdobným kroužkem v barvě slonoviny
  • Součástí dodávky: textilní povlak, mazadlo a tabulka prstokladu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: