Trampská kytara 2 - Učebnice vybrnkávání - Petr Jánský

Neohodnoceno

Skvělá učebnice pro opravdové samouky. Pokud se nechcete trápit s rozsáhlou hudební terminologií a notami je pro Vás tato učebnice jako stvořená...

Dostupnost Skladem
Kód: 60037
135 Kč 135 Kč bez DPH
Trampská kytara 2 - Učebnice vybrnkávání - Petr Jánský
Neohodnoceno
  • Skvělá učebnice pro opravdové samouky. Pokud se nechcete trápit s rozsáhlou hudební terminologií a notami a pokud chcete vzít kytaru do ruky a naučit se co nejdříve hrát, je pro Vás tato učebnice jako stvořená. Vše je vysvětleno tak, aby se mohl naučit hrát naprosto kdokoliv. Ke každé kapitole zde naleznete mnoho písní a cvičení pro osvojení probrané látky.
  • V tomto díle naleznete podrobný návod, jak se naučit tzv. ""vybrnkávání"". Můžete si tak zahrát krásné balady i mnoho písní slavných písničkářů. S polečně s prvním dílem jde o ideální kombinaci výukových knih pro správné samouky.
  • Druhý díl navazuje a předpokládá znalost osvědčené Trampské kytary pro začátečníky. Bez nároků na znalost not a hudební teorie seznamuje se základy vybrnkávání. Od techniky palec akord přes rozklady až k pikování. Kroky jsou jednoduché, rozdělené do 30 kapitol. Příklady jsou doplněny říkadly a písněmi. (učebnice vybrnkávání pro začátečníky)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: