Špalíček písní pro ukulele II - Ondřej Šárek

Kód: 60040
Neohodnoceno
219 Kč 199,09 Kč bez DPH
Skladem

Ondřej Šárek,  skladatel a hráč na ukulele a další drnkací nástroje, pro vás připravil další sborník, tentokrát s názvem Špalíček písní II pro ukulele, který obsahuje další skladby pro sólové ukulele.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Ondřej Šárek (*1979),  skladatel a hráč na ukulele a další drnkací nástroje, pro vás připravil další sborník, tentokrát s názvem Špalíček písní II pro ukulele, který obsahuje dalších 47 skladeb pro sólové ukulele.
  • Zpracování melodií bylo vytvořeno pro snadnější úroveň nástrojové zručnosti. Autor se ale zároveň snažil doplnit základní melodie o jednoduché aranžmá, které může hráče povzbudit k dalšímu zdokonalení.
  • Sešit je rozdělen na tři části. V první části naleznete úpravy lidových písní, v druhé části jsou lidové písně okořeněny jazzovou harmonií a poslední část je věnována klasické hudbě.
  • U každé písně jsou uvedeny noty a tabulatura, aby sešit mohli použít také samouci. Pro žáky základních uměleckých škol jsou doplněny akordové značky, aby part ukulele mohl doprovodit další nástroj.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: