Nejkrásnější české lidové písně pro sóĺový klavír 1

Neohodnoceno

Nové klavírní album složené z nejkrásnějších a nejznámějších českých, moravských a slovenských lidových písní v unikátní úpravě Radima Linharta.

Dostupnost Skladem
Kód: 7073
95 Kč 95 Kč bez DPH
Nejkrásnější české lidové písně pro sóĺový klavír 1
Neohodnoceno
  • Nové klavírní album složené z nejkrásnějších a nejznámějších českých, moravských a slovenských lidových písní.
  • Album je vdáno v unikátním provedení, kdy každá píseň je zapsaná ve dvou úpravách — v jedné snadnější a druhé o něco bohatší a tím také trochu náročnější. Je také možné obě verze písničky zahrát jako jednu skladbu, čímž vznikne zajímavá variace.
  • Autorem úprav je Radim Linhart, jenž stojí za úspěšnou řadou not ze série Slavné melodie pro klavír nebo Filmový klavír.

Radim Linhart (*1963) je český skladatel, klavírista, aranžér a pedagog. Jako klavírista účinkuje s řadou předních orchestrů a skupin a doprovází spoustu předních osobností české hudební scény. Jako skladatel se pohybuje především v oblasti muzikálové skladby, je autorem více než deseti dětských muzikálů a napsal také velké množství hudby pro divadlo, televizi a film. Jako aranžér se věnuje především úpravám populární a scénické hudby pro nejrůznější obsazení, od sólových skladeb po aranžmá pro velké orchestry. Má vlastní nahrávací studio. V roce 2004 překonal světový rekord jako klavírista s největším repertoárem na světě - dokázal zahrát zpaměti více než 3200 skladeb.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: