Kytarová škola pro začátečníky - Vítek Zámečník

Neohodnoceno

Kytarová škola pro začátečníky obsahuje QR kódy odkazující na profesionálně zpracované ukázkové videoklipy na YouTube, které jsou tedy nedílnou součástí učebnice. Více než 100 motivačních ukázkových videoklipů, zahrnujících celkem 150 skladeb, písní a cvičení...

Dostupnost Skladem
Kód: 60047
390 Kč 390 Kč bez DPH
Kytarová škola pro začátečníky - Vítek Zámečník
Neohodnoceno
  • Kytarová škola pro začátečníky je progresivní 160 stránková publikace, určená především žákům a pedagogům ZUŠ. Skvělým průvodcem však bude i všem ostatním kytarovým nadšencům bez ohledu na věk, včetně samouků.
  • Jako jediná na trhu obsahuje QR kódy odkazující na profesionálně zpracované ukázkové videoklipy na YouTube, které jsou tedy nedílnou součástí učebnice. Více než 100 motivačních ukázkových videoklipů, zahrnujících celkem 150 skladeb, písní a cvičení, spustíte naskenováním QR kódů v učebnici pomocí čtečky QR kódů v chytrém telefonu nebo tabletu. Videa pro lepší domácí přípravu tak můžete pohodlně zhlédnout, kdykoli potřebujete.
  • Výuka je plynulá, na sebe navazující, systematická. Učebnice nabízí široký výběr skladeb soudobých a klasických autorů, cvičení i lidových písní z různých koutů světa, v nichž se seznámíte s hudebními pojmy a mnoha technikami hry na klasickou kytaru. Nejprve se probírají jednohlasé, poté dvojhlasé a vícehlasé skladby. Součástí je i stručná hudební nauka, která není vyučována odděleně, ale je metodicky propojena se skladbami či cvičeními. Publikace obsahuje také dueta žáka s učitelem i řadu dosud nepublikovaných autorských skladeb.
  • Učebnice je barevná, stylově ilustrována, má šitou vazbu, dobře čitelné noty větší velikosti a papír s vyšší gramáží, skrze který noty ani ilustrace neprosvítají. Orientace v knize je snadná a rychlá – kromě logicky a přehledně sestaveného výukového materiálu disponuje také podrobným seznamem kapitol, abecedním seznamem skladeb i barevnými záložkami na okrajích učebnice s označením kapitol.
  • Autorem je absolvent plzeňské konzervatoře, kytarista, skladatel a učitel hry na klasickou kytaru s 27 letou praxí, působící na ZUŠ Jana Hanuše v Praze.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: