Kytarová extra třída - Tatiana Stachak

Neohodnoceno

Kytarová extra třída je pokračování mimořádně úspěšné školy hry na kytaru s názvem Kytarová první třída od polské skladatelky a kytaristky Tatiany Stachak.

Dostupnost Skladem
Kód: 60041
350 Kč 350 Kč bez DPH
Kytarová extra třída - Tatiana Stachak
Neohodnoceno
  • Kytarová extra třída je pokračování mimořádně úspěšné školy hry na kytaru s názvem Kytarová první třída od polské skladatelky a kytaristky Tatiany Stachak.
  • Kytarová extra třída je moderně zpracovaná a bohatě ilustrovaná publikace pro pokročilejší žáky, kterým nabízí kreativní přístup ke složitějším kytarovým technikám, tanečním rytmům a rozvoji hudebního cítění, ale také zapojení pedagoga i spolužáků do výuky kytarové hry.
  • Učebnice obsahuje více než 60 původních skladeb autorky a 45 kompozic klasiků kytary a je rozdělena na tři části:

1. Kytarové efekty – žák se seznamuje s typickými a již náročnějšími kytarovými technikami (apoyando, barré, tremolo, Bartókovo pizzicato atd.) a také se složitějšími tanečními rytmy (tango, samba, milonga apod.).
2. Kytarový repertoár - 45 již ne úplně jednoduchých skladeb – autorkou výborně zvolený výběr klasického kytarového repertoáru (F. Carulli, M. Carcassi, F. Sor, N. Coste ad.) řeší nejrůznější způsoby hry na kytaru a rozvíjí dovednosti levé i pravé ruky.
3. Kytara a přátelé – radost z hraní vrcholí společným muzicírováním se spolužáky v komorních skladbičkách autorky (i jiných polských skladatelů) pro variabilní obsazení – v kytarovém duu nebo triu může kytaristu vystřídat flétnista, houslista a violoncellista. 

  • Kytarová extra třída je vydána ve dvojjazyčném česko - slovenském provedení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: