Flanger FMT-206RC - metronom/ladička

Neohodnoceno

Flanger FMT-206RC je digitální metronom a ladička v jednom. Nabízí vynikající displej a skvělé ladící technologie. 

Dostupnost Skladem
Kód: FMT-206RC
429 Kč 354,55 Kč bez DPH
Flanger FMT-206RC - metronom/ladička
Neohodnoceno
  • Flanger FMT-206RC je digitální metronom a ladička v jednom. Nabízí vynikající displej a skvělé ladící technologie. Možnosti ladění zahrnují ladění chromatické, kytary, baskytarovy, ukulele a houslí. Vestavěný metronom má již přednastaveno deset různých presetů. Metronom nabízí tyto takty: 1/4, 2/4, 3/4, 4/4, 3/8, 6/8. Sluchátkový výstup umožňuje připojit k metronomu sluchátka nebo externí zesilovač či mix. Barevný LCD displej a blikající disody usnadňují postup ladění.
  • FMT-206RC je dodáván se zabudovaným mikrofonem pro automatické snímání zvuku jakéhokoli nástroje. Má i vstup pro externí kabel, který je součástí produktu. Ten vám umožní zachytit zvuk akustických nástrojů prostřednictvím klipu připojeného k původnímu kabelu, stejně jako můžete použít běžný kabel k naladění elektrických nástrojů, jako jsou kytary či baskytary.
  • FMT-206RC má také generátor referenčního tónu pro porovnání ladění sluchem.
  • Ve funkci metronomu nabízí toto zařízení všechny základní funkce, jako je rozsah od 30 do 280 tepů za minutu a různé možnosti pro nastavení rytmu a důrazu.
  • V zadní části zařízení je vestavěný stojan, který udržuje zařízení nakloněné, což usnadňuje ovládání a zobrazení ovládacího panelu při jeho položení na stůl.
  • FMT-206RC má také výstup pro sluchátka a ovládání hlasitosti, což je velmi užitečná funkce pro nastavení hlasitosti metronomu podle prostředí, ve kterém se používá.
  • Napájení 2 AAA bateriemi (součástí balení).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: