Dynamický náhlavní mikrofon Shure WH20-TQG

Neohodnoceno
Značka: Shure

Dynamický náhlavní mikrofon Shure WH20-TQG s XLR konektorem.

Dostupnost Skladem
Kód: WH20-TQG
2 990 Kč 2 471,07 Kč bez DPH
Dynamický náhlavní mikrofon Shure WH20-TQG
Neohodnoceno
Značka: Shure

Dynamický náhlavní mikrofon Shure WH20-TQG

 
SHURE WH20 je dynamický náhlavní (headworn) mikrofon určený pro snímání zpěvu a mluveného slova. Je ideální volbou v situacích, kdy uživatel pro svůj výkon vyžaduje volné ruce a maximální volnost pohybu. Uplatnění najde také u hudebníků, řečníků nebo u sportovních instruktorů. Kardioidní směrová charakteristika umožňuje přesné zaměření zdroje zvuku a eliminuje nežádoucí přeslechy. WH20 je k dostání v několika variantách, verze XLR je na připojovacím kabelu osazena symetrickým XLR konektorem.
 
  • Vlastnosti
Mikrofon poskytuje čistý zvuk v celém spektru od 50 Hz do 15 kHz. Frekvenční odezva vykazuje mírný zdvih na středních a vyšších středních frekvencích a je speciálně přizpůsobena pro snímání zpěvu a mluveného slova. Nosný rám s fixačním elastickým pruhem zajišťuje skvělou stabilitu mikrofonu i při prudších pohybech a je ho možné přizpůsobit téměř jakémukoli tvaru a velikosti hlavy. Kabel o délce 122 cm je zakončený symetrickým XLR konektorem. K dodávanému příslušenství patří windscreen a spona pro uchycení kabelu.
 
  • Série WH
V rámci série WH nabízí výrobce SHURE ucelenou řadu náhlavních mikrofonů určených pro ozvučování zpěvu. Mikrofony se vyznačují skvělým zvukem a díky promyšlené konstrukci vynikají mimořádnou stabilitou i při prudších pohybech. Vybírat je možné z několika modelů, které se liší konstrukcí (dynamické / kondenzátorové) a připojovacími terminály (6,3mm jack / XLR / čtyřpinový T4AF konektor pro bodypack přijímače SHURE). Společnými jmenovateli jsou vždy skvělý zvuk a spolehlivá trvanlivá konstrukce.
 

Specifikace:

•    Konstrukce: dynamická
•    Směrová charakteristika: kardioidní 
•    Frekvenční rozsah: 50 Hz - 15 kHz 
•    Konektor: XLR
•    Hmotnost: 63 g
•    Příslušenství: windscreen, spona pro uchycení kabelu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: