Z pohádky do pohádky - Radio Album 8

Neohodnoceno

Vybavíte si, z kterých pohádek jsou následující písně? Rozvíjej se poupátko, Muzikantova písnička, Prstýnek, Dělání a řada dalších? Odpověď najdete uvnitř tohoto notového sešitu.

Dostupnost Skladem
Kód: 50058
239 Kč 239 Kč bez DPH
Z pohádky do pohádky - Radio Album 8
Neohodnoceno
 • Začínávají slovy: „Bylo nebylo...“ nebo „Byl jednou jeden...“, „Byla jednou jedna...“ a končívají nadějí, že pokud všichni, o nichž vyprávěly, neumřeli, radují se ze štěstí, které si vydobyli, až do dneška. Kdo nevěří, ať tam běží. O čem či o kom je řeč? Samozřejmě o pohádkách. Ty nás opravdu provázejí po celý život. A v nejrůznějších podobách.V knížkách, z rozhlasových přijímačů, na filmových plátnech, na televizních obrazovkách. Součástí těch filmových jsou i melodie – písničky, které nám často zůstanou v paměti víc než samotný děj.
 • Vybavíte si, z kterých pohádek jsou následující písně? Rozvíjej se poupátko, Muzikantova písnička, Prstýnek, Saxána, Vadí, nevadí, Voda, voděnka, Dělání a řada dalších? Odpověď najdete uvnitř tohoto notového sešitu.
 • V publikaci najdete opět kromě úprav pro zpěv a klavír s variantami hlasů v Es, B a C ladění i noty pro sólový klavír.
 • obsazení: A) voc, pno B) pno, solo parts (in B, C, Es)
 • materiál: klavírní výtah, party

Seznam skladeb:

 1. Rozvíjej se, poupátko
 2. Muzikantová písnička
 3. Znám jednu starou zahradu
 4. Prstýnek
 5. Saxana
 6. Tři oříšky
 7. Kdepak, ty ptáčku, hnízdo máš
 8. Hajný je lesa pán
 9. Jdu cestou, necestou
 10. Voda, voděnka
 11. Vadí, nevadí
 12. Dělání

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: