Keyboard Yamaha PSS A50

Neohodnoceno
Značka: Yamaha

Yamaha PSS A50 je digitální keyboard s 37 mini klávesami (HQ mini) s dynamikou úhozu. 

Dostupnost Skladem
Kód: PSS A50
2 190 Kč 1 809,92 Kč bez DPH
Keyboard Yamaha PSS A50
Neohodnoceno
Značka: Yamaha

Yamaha PSS A50 je digitální keyboard s 37 mini klávesami (HQ mini) s dynamikou úhozu. Nástroj nabízí 42 zvuků, 32 hlasou polyfonii, 138 typů arpeggia, vestavěný sustain efekt, metronom, nahrávání 1 uživatelské skladby. Vždy slyšet budete díky vestavěnému reproduktoru a pro tiché cvičení můžete využít sluchátkový výstup a připojit můžete nástroj i k počítači prostřednictvím USB to HOST portu. Nástroj PSS A50 je malý, kompaktní nástroj s mnoha zvuky a možnostmi! Díky bateriovému napájení jej také můžete vzít kamkoliv s sebou.

Yamaha PSS A50 - mobilní keyboard, který vás inspiruje

Digitální keyboard s 37 mini klávesami (HQ mini) s dynamikou úhozu. Nástroj nabízí 42 zvuků, 32 hlasou polyfonii, 138 typů arpeggia, vestavěný sustain efekt, metronom, nahrávání 1 uživatelské skladby. Vždy slyšet budete díky vestavěnému reproduktoru a pro tiché cvičení můžete využít sluchátkový výstup a připojit můžete nástroj i k počítači prostřednictvím USB to HOST portu. Nástroj PSS A50 je malý, kompaktní nástroj s mnoha zvuky a možnostmi! Díky bateriovému napájení jej také můžete vzít kamkoliv s sebou.

Malá velikost - obrovské možnosti

Nástroj PSS A50 je malý, lehký a kompaktní nástroj, který je stvořen pro snadné přenášení. Můžete ho vzít kamkoliv s sebou a hrát kdykoliv vás napadne. Vysoce kvalitní mini klaviatura, který byla převzata z oblíbené série Yamaha Reface, nabízí 37 kláves s dynamikou úhozu a úžasný pocit ze hry, reakci na úhoz a vynikající expresivitu!

PSS A50 přes svoji malou velikost obsahuje množství kvalitních zvuků, zvukových efektů a také vše, co potřebujete k vytvoření svého vlastního zvuku.

Zvuk

Nástroj PSS A50 disponuje 32 hlasou polyfonií a 40 kvalitními zvukovými rejstříky (+ 2 sady bicích zvuků).

Inspirovat vás bude vestavěný Arpeggiator, který automaticky vytváří chytlavé melodie a rytmy.

Pomocí funkce Phrase Recorder můžete nahrávat a přehrávat smyčky.

Abyste ještě více rozšířili možnosti tohoto keyboardu, stačí se připojit k domácímu nahrávacímu zařízení nebo k mobilnímu zařízení a otevře se před vámi nový svět neomezených zvukových možností.

Pro úpravu zvuků můžete využít i 34 Motion Efektů!

O to, aby vaše hra byla vždy slyšet se stará vestavěný reproduktor o výkonu 1,4 W a velikosti 8 cm.

Zvuky můžete doplnit i funkci Panel Sustain, tedy vestavěným Sustainem, po jehož aktivaci budou tóny déle doznívat, jako po sešlápnutí klavírního pedálu.

Hrajte kdekoliv

Model PSS-A50 lze napájet pomocí čtyř tužkových (AA) baterií nebo přes USB z mobilní powerbanky, což velmi usnadňuje hraní na cestách, jam sessiony, hraní při grilování na zahradě nebo dokonce v nahrávacím studiu.

Dodávaný napájecí USB kabel vám umožní připojit se k počítači nebo k síťové zásuvce, pokud nemáte právě k dispozici baterie. (Adaptér 5V není součastí balení).

Připojte sluchátka

Pro tiché a nikým nerušené cvičení můžete využít konektor pro připojení sluchátek.

Připojte se k počítači

Pomocí USB to Host portu a přiloženého USB kabelu můžete PSS A50 také jednoduše připojit ke svému počítači nebo notebooku. Rychle tedy získáte MIDI keyboard, se kterým budete moci experimentovat se zvukovými knihovnami a virtuálnimi nástroji na svém disku.

PSS A50

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: