Elektroakustická kytara Ibanez AE275BT-LGS

Neohodnoceno
Značka: Ibanez

Elektroakustická kytara Ibanez AE275BT-LGS s moderním designem, vynikajícími herními vlastnostmi a dokonalou projekcí zvuku. Model barytonového typu s přední deskou z masivního smrku.

Dostupnost Skladem
Kód: AE275BT-LGS
13 390 Kč 11 066,12 Kč bez DPH
Elektroakustická kytara Ibanez AE275BT-LGS
Neohodnoceno
Značka: Ibanez

Elektroakustická kytara Ibanez AE275BT-LGS

  • Dokonale propracovaný moderní tvar těla modelu AE275BT-LGS je navržen s ohledem na dokonalou projekci zvuku, vyváženost a pohodlí.
  • Přední deska AE275BT-LGS je vyrobena z masivního smrku sitka, zadní deska a luby z dřeviny okoumé. vytvářejí dřevitý, teplý tón při jemné hře nebo hře prsty a poskytují průrazné vysoké tóny s jasnou projekcí při vybrnkávání. Pečlivě navržené snížené žebrování X-M a umístění žeber zaručuje efektivní přenos vibrací strun přes kobylku do těla. Pro dosažení vynikající hratelnosti byl speciálně navržen krk z exotického dřeva nyatoh, s úzkým profilem Thin-C se zaoblenou hranou hmatníku. Hmatník je vykládaný motivem listů vinné révy, dalším dekorativním prvkem je rozeta z perleťového prstence.
  • Nově navržený snímač AP11 je malý, lehký a umístěný tak, aby nebránil přirozeným vibracím vrchního dřeva. Snímač generuje vysoce citlivý zvuk s minimální zpětnou vazbou a poskytuje živou odezvu v celém frekvenčním rozsahu. Zvuk je transparentní a odráží přirozený akustický tón kytary. AP11 také dobře spolupracuje s efekty, jako je reverb, chorus a mnoho dalších. Charakter zvuku lze korigovat pomocí ovladačů Tone a Volume, které jsou umístěné na lubu kytary.

Specifikace:

Typ kytary: AE, baryton
Barva:  Natural / barva od výrobce: Natural Low Gloss
Povrchová úprava: mírný lesk
Výřez: ano
Přední deska: masivní smrk - sitka
Zadní deska: okoumé
Luby: okoumé
Krk: nyatoh
Kobylka/tremolo: katalox 
Nultý pražec: syntetická kost
Ladící mechanika: chrom Die-Cast
Menzura: 685,7 mm
Šířka nultého pražce: 45 mm
Počet pražců: 20
Snímač: ano
Typ snímače: magnetický (AP11)
Elektronika: Ibanez Custom
Ovládání: hlasitost, tónová clona
Integrovaná ladička: ne
Pouzdro: ne
Struny: D’Addario® EXP23

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: