… MÍSTO SÍLY – CHCI ZASE VĚŘIT A PŘESTAT SE BÁT …

Neohodnoceno

MÍSTO SÍLY – CHCI ZASE VĚŘIT A PŘESTAT SE BÁT - autor Jana Kateřina Kastnerová, kartička v laminaci s křišťály.

Dostupnost Skladem
Kód: 80087
180 Kč 148,76 Kč bez DPH
… MÍSTO SÍLY – CHCI ZASE VĚŘIT A PŘESTAT SE BÁT …
Neohodnoceno

 MÍSTO SÍLY – CHCI ZASE VĚŘIT A PŘESTAT SE BÁT 

Autor Jana Kateřina Kastnerová, kartička v laminaci s křišťály, formát A6.

Text autorky:

  • … a už zase svítí, jasní se a projasňuje, světlí a vysvětluje, vše co je v pravdě obhajobu nepotřebuje … CHCI ZASE VĚŘIT a PŘESTAT SE BÁT. Život je mi oporou, MÍSTEM SÍLY neb všechnu svou sílu, kterou jsem ztratil, vzdal se ji, zapomněl na ni, jsem si vzal zpět. V plné síle přetvářím, vylepšuji vše, po čem s nepřipoutaností toužím. Život vidím jako prostor Lásky, Radosti a Hojnosti a vím, že se není třeba ničeho bát. Ať udělám cokoliv, nemohu nic ztratit, mohu jen získat.
  • Vše tak má být, je v pořádku. Paušální návod na to co je a není dobře, NEEXISTUJE, vše je správné, jen každý to vidí jinak. Správné může být i něco, co nevyjde. ZMĚNA je možná, jen je třeba o tom, co měníme, vědět, být si vědomi toho, co měníme. To čeho si vědomi nejsme, neuvědomujeme si to, nemůžeme ani ZMĚNIT.
  • Vždy mějte na paměti, že ZMĚNIT MŮŽETE JEN SAMI SEBE, nikoli druhého, na něm se naše proměna pouze projeví. VĚŘTE, NEBOJTE SE a buďte si vědomi laskavého prostoru MÍSTA SÍLY, z kterého můžete cokoliv TVOŘIT a ŽÍT v Lásce a Radosti. Mějte se hezky a něco pro to dělejte, protože nikdo jiný TO za vás neudělá.
  • Barevnou kompozicí obraz blahodárně působí zejména na 1., 2. a 3. čakru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: