PROMĚNY - MÍSTO SÍLY

Neohodnoceno

PROMĚNY - MÍSTO SÍLY- autor Jana Kateřina Kastnerová, reprodukce tisk na papír 30x40cm, s křišťály.

Dostupnost Skladem
Kód: 80005
280 Kč 231,40 Kč bez DPH
PROMĚNY - MÍSTO SÍLY
Neohodnoceno

PROMĚNY - MÍSTO SÍLY

  • Autor Jana Kateřina Kastnerová, reprodukce tisk na papír 30x40cm, s křišťály.
  • Intuitivní obraz inspirovaný PŘÍRODOU, malebností jejich PROMĚN. Je oslavou, DÍKUVZDÁNÍM její niternosti, hloubce, tradicím, kořenům, zemitosti, jednoduchosti, tónům, barvám, vůním, ladnosti, souvislostem, rozmanitosti, jednoznačnosti, neviditelnosti a zároveň bodré hmatatelnosti.
  • ... DĚKUJI ... PROMĚNÁM PŘÍRODY za její nesmírnou krásu, tvorbu, kouzlo okamžiku, blahodárné zastavení, hluboké spojení. ... DĚKUJI ... za její celky a krásné jednotlivosti v podobě bylin, stromů, rostlin, kamenů, lesů, alejí, luk, údolí, hor, rybníků, zvířat a éterických bytostí.........
  • ... DĚKUJI ... za cykly proměn přírody, všude-přítomnost a nezměrnou inspiraci.
  • ... DĚKUJI ... za MÍSTO SÍLY, které můžeš najít kdekoliv, v přírodě, uvnitř sebe, ...
  • Je místem Uvolnění, Radosti, Inspirace, Volnosti pouhého Bytí, Souladu, Smíření, Souzvuku, Plynutí času bez omezení ... jsi doma. Otevírá prostor vnitřního klidu, který má mocný uzdravující účinek. Je nacházením a možností pochopení sebe sama, ztišením, zastavením a vnímáním dobrých pocitů, které tvou energii zvedají do vyšších vibrací, tím i nadhledu a jasnějšího vnímání přítomnosti. Trápení a starosti se tak mohou přetvořit do různých možností řešení a vyústění do začátku nebo ukončení něčeho, co už nepotřebuješ. MÍSTO SÍLY je spojnicí, kde si můžeš vzít všechnu svou sílu zpět, je to úlevné a osvobozující.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: